Nasza firma specjalizuje się w chłodniczym transporcie krajowym i międzynarodowym. Działamy na terenie krajów Unii Europejskiej zgodnie z konwencją CMR. Chłodnie z naszym logiem można najczęściej spotkać na drogach Niemiec, Belgii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Jesteśmy wszędzie tam gdzie transport wymaga określonych warunków temperaturowych oraz zezwoleń wymaganych w transporcie żywności.
Pojazdy, którymi dysponujemy, to ciągniki z naczepami typu chłodnia o ładowności 22 ton i powierzchni 13,6 metrów ładunkowych.
W naszej ofercie można spotkać chłodnie typu standard o wysokości 2,65m, chłodnie z podwójną podłogą (double deck/Doppelstock), multitemperaturowe z ścianą grodziową zapewniające transport w dwóch różnych temperaturach. Specjalizujemy się również w transporcie półtuszy na hakach. Posiadamy specjalistyczne naczepy hakowe z europejskim oraz duńskim systemem rur. Każdy z naszych zestawów wyposażony jest w 500 szt. haków.

chlodnie1   chlodnie2   chlodnie3

Wszystkie ciągniki posiadają poświadczenia emisji spalin klasy Euro IV i Euro V, a chłodnie – ważne certyfikaty ATP, badania weterynaryjne oraz książkę mycia i dezynfekcji. Kierowcy posiadają ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych. Pod załadunek podstawiamy naczepy czyste, suche, bez obcych zapachów, z podstemplowaną książeczką mycia i kompletem europalet na wymianę. Po zakończonym transporcie na życzenie klienta dokonujemy wydruku z termografu a podczas każdego transportu monitorujemy ładunek w systemie GPS z możliwością podglądu przez klienta.
Indywidualna obsługa każdego zlecenia pozwoli Państwu stale monitorować przebieg transportu jak i bezpieczeństwo ładunku.