Coraz częściej transport to nie tylko przewóz ładunków ale także dystrybucja dlatego też nasza firma oferuje swoim obecnym jaki i nowym klientom dystrubucje ładunków chłodniczych oraz neutralnych po sieciach handlowych, magazynach logistycznych, hurtowniach, sklepach oraz indywidualnych odbiorcach. Wiemy, że od sprawnej dystrubucji towarów zależy zadowolenie naszych klientów dlatego właśnie tak dużo uwagi i wysiłku poświęcamy nowoczesnym technikom logistycznym i sprawnej obsłudze zleceń.
Oferujemy również usługi transportowe polegające na imporcie towarów z UE a następnie jego dystrybucji po całej Polsce. 

firany1   firany2   firany3

Dystrybucję świadczymy pojazdami typu chłodnia od 2 do 21 miejsc paletowych. Dla pełnego zadowolenia naszych zleceniodawców oferujemy także pojazdy wyposażone w klapy samozaładowcze oraz kierowców z uprawnieniami do obsługi oraz rozładunku towarów. 


W celu uzyskania szczegółowych informcji na temat oferowanych przez nas usług prosimy wypełnić formularz kontaktowy lub kontakt z naszym działem spedycji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 0048 616247470